Sektor produkcji to obszar gospodarki szczególnie wrażliwy na błędy dotyczące sprawnej organizacji pracy. Pomyłki czy niedopatrzenia mogą doprowadzić do długich przestojów, a tym samym do straty zysków, której nie można nadrobić w przyszłości. Nowoczesny program do zarządzania produkcją wesprze codzienne działania średnich i dużych przedsiębiorstw oraz zminimalizuje ryzyko potknięć na każdym etapie prac.

 

Zaawansowany program do zarządzania produkcją pomaga w nadzorowaniu funduszy

Każdy proces produkcyjny wyróżnia się odmiennymi procesami, które zostały wypracowane na przestrzeni lat i dostosowane do danego towaru oraz zasięgu przedsiębiorstwa. Zaawansowany program do zarządzania produkcją jest na tyle rozbudowany, że pozwala na dostosowanie narzędzi do potrzeb różnych organizacji. Zbieranie danych i Tworzenie raportów zajmuje pracownikom kilka dni? Nowoczesne oprogramowanie umożliwia błyskawiczne przesłanie złożonych raportów finansowych. Do czego jeszcze może posłużyć?

  • szybkiego sprawdzania kosztów związanych z pracownikami, co pozwala na łatwą optymalizację wydatków,
  • sprawnego uporządkowania, czyli planowania, prognozowania i budżetowania kosztów,
  • zarządzania poszczególnymi programami i projektami, co jest szczególnie ważne w przypadku dużej, taśmowej produkcji, która rozgałęzia się na wiele planów,
  • monitorowania trendów wyników finansowych, które umożliwia strategiczną analizę.
W tym dziale  Ogrodzenia pełne. Kiedy je wybrać?

 

Nadzorowanie produkcji nigdy nie było tak proste

Za pomocą prostych i przetestowanych narzędzi można zautomatyzować biznes, co przełoży się na pozytywne wyniki finansowe, a odciążeni pracownicy będą mogli skupić się na bardziej złożonych, strategicznych działaniach. Program do zarządzania produkcją wspiera proces kalkulowania kosztów w oparciu o wprowadzone listy i zapotrzebowania materiałów, pomaga opracować harmonogram prac oraz kontrolować wykorzystanie zasobów.

Warto również podkreślić, że nowoczesna aplikacja pozwala na usprawnienie pracy działu HR & Payroll – sprawdza m.in wymagany odpoczynek, odpowiednią liczbę dni wolnych, oraz indywidualne uprawnienia pracownika, a wszystko to w oparciu o aktualne przepisy kodeksu pracy. Zdigitalizowane procesy HR generują oszczędności także dzięki zrezygnowaniu z papierowej dokumentacji. Zatrudnieni mogą korzystać z e-teczek i mobilnego dostępu do pasków wynagrodzeń oraz dokumentów PIT.

 

Jaki program do zarządzania produkcją wybrać?

Grupa Unit4 od ponad 30 lat dostarcza nowoczesne oprogramowanie dla przedsiębiorstw o dowolnym profilu produkcyjnym. Doświadczeniu firmy zaufało już ponad 2000 polskich zakładów pracy. Już teraz zgłoś się do ekspertów i dowiedz się, jak program do zarządzania produkcją może pomóc Ci podkręcić wyniki i odciążyć pracowników. Postaw na rozwój i sięgnij po sprawdzone, nowoczesne rozwiązania.

 

Źródło: Systemy TETA – teta.unit4.com

Dlaczego warto zainwestować w program do zarządzania produkcją?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *